кадри bTV
редактор Веселин Златков
Краткият период, в който Венета Райкова беше водеща на „Преди обед” по bTV, вече избледнява в спомените на зрителите, но явно не и в тези на екипа на предаването. Триото водещи Петър Дочев, Яна Донева и Оля Малинова се заядоха с бившата си колежка в сряда сутрин.
С уговорката че Райкова е прекрасна жена, която има „тънък френски глезен” и на 51 години тежала 51 кг, което е нейно лично твърдение, те буквално я попиляха словесно за конкретно изказване за женското здраве.
Оля Малинова конкретно подчерта, че според Райкова 80% от болестите при жените са причинени от магии. Развалянето на една магия струва 1000 лева, ако имате излишни такива, по-добре ги дайте за медицински изследвания.
Петър Дочев пък иронично отбеляза, че му липсва Венета Райкова и говоренето за „енергии” в предаването.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха наркодилър при спецакция във Варна
Дата: 22/01, 11:06
Варненци алармират: Тровят улични котки с антифриз
Дата: 22/01, 11:00
"Възраждане" настояват за удължаване на плащанията в лева
Дата: 22/01, 10:57
"Ало" измамници оставиха възрастна жена без спестените ѝ 6 хиляди лева и над 3 хиляди евро
Дата: 22/01, 10:50
Две коли изгоряха при пожар в Плевен
Дата: 22/01, 10:37