Ще има нов конкурс за ветеринар на Приюта в Каменар


Дата: 04/11, 12:09

Пиксабей

Д-р Юлия Москова не е била назначена за ветеринар в Приюта за безстопанствени животни в Каменар, ще има нов подбор, две са обявените свободни бройки за тази длъжност. Това съобщи в ефира на Радио Варна Йорданка Тонкова, управител на приюта в с. Каменар. 

Приютът прави всичко възможно да привлича млади хора, които да работят с любов към животните, каза още Тонкова. 

Две са свободните щатни бройки за ветеринари в приюта за безстопанствени животни в с. Каменар. Там работят още: главен експерт, петима шофьори и ловец, и един хигиенист, който е готвач и чистач. "Всички те са изключително заети. Докато не намерим лекар, няма как да продължим да работим нормално", посочи управителят на Приюта. 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Важно за пътуващите по АМ „Струма“ в област Кюстендил в следващите дни
Дата: 08/12, 21:33

Спират да купуват и продават жилища до 2026 година
Дата: 08/12, 21:30

Продавачка: Елка ще обръща лева в евро автоматично, ще обръщам дисплея към клиента
Дата: 08/12, 21:28

ЕС прие нова отбранителна програма, предвиждаща 300 млн. евро за Украйна
Дата: 08/12, 21:27

Файненшъл таймс: Българин ще управлява Газа
Дата: 08/12, 21:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия