Снимка: Булфото, архив
Пожар изпепели къща в труднодостъпен район край тетевенското село Черни Вит. В имота са живеели 94-годишна жена и 78-годишен мъж, които по данни на близките са се намирали вътре по време на инцидента, съобщиха от полицията.
Сигналът за пожара е подаден около 11:38 ч. на 28 януари. Към мястото незабавно са насочени екипи на пожарната и полицията. Районът е труднодостъпен и без пътна връзка, което е затруднило гасенето, посочва Дарик.
Огънят е унищожил около 80 квадратни метра от жилищната сграда. Заради намесата на огнеборците са спасени още три съседни постройки.
Поради опасност от срутване на конструкцията към момента не са открити тела. Издирвателните дейности и огледите ще продължат, след като мястото бъде обезопасено.
По случая е започнато разследване. Причините за пожара се изясняват.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Канят на Трабант фест във Велико Търново
Дата: 03/03, 19:39
12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите
Дата: 03/03, 19:28
Президентът: Трети март е мерило за нас, нашата принадлежност, памет и идентичност
Дата: 03/03, 19:13
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 19:10
Любо Пенев: Решен съм да живея
Дата: 03/03, 19:041 Коментар