снимка Булфото
През първия ден от астрономическото лято ще бъде слънчево. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще остане почти тихо. Максималните температури ще са между 28° и 33°, в София - 30°.
В планините ще бъде предимно слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа умерен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 22°, на 2000 метра - около 15°.
По Черноморието ще бъде слънчево и топло. След обяд ще духа характерният морски бриз. Максималните температури ще бъдат 26° - 28°. Температурата на морската вода е от 19° по северното крайбрежие до 23° по южното. Вълнението на морето ще е 1-2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Юлиян Вергов: Ако за секунда не ти се излиза на сцената, спри да го правиш
Дата: 21/06, 20:50
Разруха, отчаяние и безпомощност: 8 месеца след потопа в „Елените“
Дата: 21/06, 20:40
Доброволци се включват в почистването на част от замърсените с мазут плажове
Дата: 21/06, 20:18
Испания с класика над Саудитска Арабия на полувремето
Дата: 21/06, 20:01
Българи се клаха и стреляха на Кабакум: Двама са с опасност за живота
Дата: 21/06, 19:471 Коментар