Снимка: Булфото
Мъж на 47 години е пострадал при пътен инцидент в Ямбол. Пешеходецът е бил блъснат от лек автомобил на ул. „Търговска”, в близост до адрес с номер 146, съобщиха от Областната дирекция на полицията. Мъжът е с фрактура на тазобедрена става, без опасност за живота, съобщава БТА.
Сигналът за инцидента е подаден вчера около 18:20 ч. По първоначални данни управляващият лек автомобил „Рено Сценик” 53-годишен мъж е блъснал пешеходеца при нарушаване правилата за движение и по непредпазливост, посочиха от полицията.
Пострадалият е транспортиран до областната Многопрофилна болница за активно лечение „Св. Пантелеймон”. По случая е образувано досъдебно производство.
През изминалото денонощие в страната са регистрирани 20 тежки катастрофи с 24 ранени, съобщиха от пресцентъра на МВР. От началото на годината са регистрирани 84 тежки катастрофи със 109 ранени и девет загинали.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Руски танкер с природен газ гори в Средиземно море
Дата: 04/03, 07:31
Започва евакуацията на българите от Близкия изток
Дата: 04/03, 07:22
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 04/03, 07:20
Макрон изпраща в Средиземно море самолетоносача "Шарл де Гол" заради военната ескалация в Близкия изток
Дата: 04/03, 07:141 Коментар
Движението тази сутрин на ГКПП "Капитан Андреево" и "Лесово" е натоварено
Дата: 04/03, 07:08