Пожар бушува край „Самарското знаме“ в Стара Загора


08/07/2026, 17:08

Снимка Булфото

Горят сухи треви и храсти в бивша черешова градина, северно от Мемориалния комплекс „Бранителите на Стара Загора“ („Самарското знаме“). Това съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция (ОД) на МВР в Стара Загора.

На място работят шест екипа на пожарната. Към момента няма опасност за жителите на района. Не се наблюдава задимяване в близост до железопътната линия и околовръстния път, а екипите продължават работата си по локализирането на огнището, предаде БТА.

Служителите на пожарната са реагирал на сигнали за пожари в няколко общини в Старозагорско през изминалото денонощие, съобщиха по-рано днес от ОД на МВР в Стара Загора.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



След масови проверки на НАП в Созопол: 1/3 от търговските обекти са в нарушение
Дата: 09/07, 10:54

Радев: България ще подкрепя Украйна според възможностите си, а тази година такива няма
Дата: 09/07, 10:44

Задържаха чужденци за кражби от коли по морето - използвали устройство, което блокира заключването
Дата: 09/07, 10:35

Премиерът: Социалните плащания са гарантирани и хората могат да са спокойни, бюджетът е реалистичен и слага край на стъкмистиките на сглобките
Дата: 09/07, 10:241 Коментар

Турски тираджия мушна в паспорта си 20 евро и извади от дрехите си още толкова, за да подкупи родни полицаи
Дата: 09/07, 10:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия