кадър: Петел
17-годишни младежи пострадаха от токов удар в Стара Загора, съобщиха от полицията.
Случаят е от 19 юни вечерта, когато във Второ РУ е получен сигнал от 17-годишно момче, че в района на ЖП гара – Стара Загора, в близост до автомивка, двама негови приятели, също на по 17 години, се качили на покрива на товарен вагон, стоящ на коловоз и при отваряне на капандурата на вагона се получил токов удар, от който двете момчета са пострадали.
Момчетата са настанени в болница.
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Образувано е досъдебно производство по чл.134,ал.3 вр. ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От ФИФА за Меси: Историята е написана
Дата: 22/06, 23:02
Тежка катастрофа на пътя Бургас - Слънчев бряг
Дата: 22/06, 23:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 22:50
Киселова за "Баба Алино": Там има и други въпроси, които будят съмнение - как са изповядвани сделките
Дата: 22/06, 22:47
Уикипедия няма да допуска изкуствен интелект да редактира статии
Дата: 22/06, 22:40