снимка: Пиксабей
Гръцката полиция днес е провела мащабна операция, целяща разбиването на организирана мрежа, замесена в трафик на тютюневи изделия, в рамките на която са заловени 25 души, съобщи електронното издание на в. „Катимерини“.
По информация на полицията през днешния ден са извършени едновременни обиски в 10 складови помещения и във фабрика, за която се твърди, че произвежда незаконни тютюневи изделия.
Проверените съоръжения се намират около столицата Атина и в районите Виотия и Магнезия (Централна Гърция), допълва Бтв.
По време на операцията служителите на реда са иззели голям брой оръжия, пари в брой, превозни средства, ръчно написани бележки и мобилни телефони.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Жители на Траката излязоха на протест заради състоянието на улиците
Дата: 18/02, 08:33
Асен Василев: ГЕРБ и ДПС трябва да паднат под 80 депутати, за да се махне хватката от съдебната система
Дата: 18/02, 08:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 18/02, 08:30
Шофьори от Варна: "Малката Венеция" отново е на бул. "Христо Смирненски", има закъсали коли
Дата: 18/02, 08:28
Пътуващи: Пътя Варна - Побити камъни - Девня е непочистен
Дата: 18/02, 08:17