Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Водещият на "Кой да знае" не скри симпатиите си към красивото лице на бТВ. Лиляна Боянова, която води новинарската емисия на телевизията в праймтайма, е гост в шоуто тази вечер. Тя попадна в отбора с капитан Милица Гладнишка.
При представянето на Лиляна Сашо Кадиев я определи като сериозна журналистка, която е печелила престижни награди, и красива жена.
Той обаче бе далеч по-удовлетворен, когато след първия въпрос си смени мястото с Милица и се настани до новинарката.

Кадиев изрази мнение, че инките са осведомявали за събитията в огромната си империя чрез система от сигнални огньове, но бе категорично опроверган от Лили.
Тогава синът на Катето Евро се замисли върху втория евентуален отговор - чрез пощенски папагали. Той напомни, че тези птици повтарят, и направи комплимент на Лиляна, като й призна, че за нея казват: Топ красавица, топ красавица.

Лили му благодари, но и успя да го убеди да заложат на отговора, който включваше щафетни бегачи с добра памет. Сашо я послуша и това донесе 600 лева на Лили и Милица.
По бТВ пък Наско от Б.Т.Р. и капитана Христо Пъдев от другия тим разкриха, че щели да маркират огньовете.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 21/06, 01:00
Пеканов: С четвъртото плащане по ПВУ България ще получи 68% от средствата
Дата: 21/06, 00:30
Лято с повече комфорт и по-малко разходи в Mr.Bricolage
Дата: 21/06, 00:15
Саръбоюков завърши на трето място в скока на дължина на Балканското първенство във Волос
Дата: 21/06, 00:00