Булфото
Във връзка с изпълнението на проекта на „Водоснабдяване и канализация – Варна“ ООД и затварянето за движение на северното платно на бул. „Княз Борис I“ (в посока к.к. "Златни пясъци") от кръговото кръстовище при Университетската ботаническа градина – Екопарк Варна до ул. „Юлен“, непосредствено преди разклона за к.к. "Златни пясъци" и Аладжа манастир, временно е променен маршрутът на автобусна линия №109 в посока ЖП-гара.
За периода на строително-монтажните дейности е се преустановява обслужването на следните спирки по линия №109 в посока към града: „Ален мак“, „ВСУ“, „Журналист“, „Хоризонт“, „Писател“ и „Ген. Заимов“. След приключване на строителните работи и възстановяване на нормалната организация на движение обслужването на горепосочените спирки ще бъде възстановено.
От Общинското предприятие ТАСРУД изказват благодарности на гражданите за разбирането и проявеното търпение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Младежи платиха на такси с фалшиво евро в Казанлък
Дата: 16/01, 16:39
Юрист: Ако се отстранят излишните бройки от администрацията, ще има пари за достойни заплати
Дата: 16/01, 16:37
Обявиха частично бедствено положение в Асеновград заради водната криза
Дата: 16/01, 16:22
Захарова: Нашите валенки уверено навлизат на международните пазари. Руското е стилно, висококачествено и конкурентоспособно
Дата: 16/01, 16:181 Коментар
Киев призна, че два милиона украинци са избягали от военна служба
Дата: 16/01, 16:161 Коментар