Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Водещите на „Биг Брадър“ се изявяват като панелисти в днешното издание на „На кафе“. Алекс Богданска изненада всички с екстравагантния си тоалет, след като се появи по пижама. Тя дори не се смути да дефилира с нея в компанията на Дарко Ангелов.
Малко след това обаче Алекс получи неочкаван удар, който й бе нанесен от водещата.
Всичко започна, след като Гала разкри, че Башар Рахар й признал, че не може да намери гледачка за бебето си. Гала преценила, че тази работа не е за нейната дъщеря Мари, и се обадила на Алекс Богданска, за да я попита ползвала ли е гледачка.
Последвал отговор, който бе цитиран от Башо и който вдигна настроението в студиото: Не, гледачките нямат право на деца да гледат.
Иначе Богданска и Рахал ще водят за последно този сезон „Биг брадър“ утре, когато е големият финал.
Много се вълнувам, ще бъдем заедно с всички участници и ми е мъчно. Остават петима - Сияна, Стоянов, Дафи, Валентин Котов и Михаела. Те ще се борят за голямата награда за сърцата на публиката, заяви Алекс.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Николай Денков: Този начин на управление трябва да бъде наказан
Дата: 06/12, 09:50
Идеи за коледна украса от Mr.Bricolage
Дата: 06/12, 09:50
Малена Замфирова с трето място за Световната купа по алпийски сноуборд
Дата: 06/12, 09:40
Черно море и ЦСКА играят днес във Варна
Дата: 06/12, 09:30
В полунощ публикуваха новия проектобюджет
Дата: 06/12, 09:20