Защитникът Християн Петров: Мачът с Грузия във вторник ще бъде по-лек


15/11/2025, 23:30

кадър: БНТ, архив

Левият защитник Християн Петров коментира поражението с 0:2 от Турция в световна квалификация от Група „Е“. Загубата е пета поредна за тима, който отива към мача с Грузия във вторник 21:45 часа в София) без спечелена точка в групата. 

Пред БТА Петров показа и как топката го е ударила в ръката, седейки на стената при изпълнение на фаул от Хакан Чалханоглу.

Пловдивчанинът не е особено съгласен със съдийското решение, но след мача вече няма и какво още да се направи.

„След като допуснахме два гола не сме успели, макар че дадохме всичко от себе си. Показахме по-добро лице от мача в София. Турция имат футболисти за много милиони и можем само да се гордеем. Опитваме се да свалим напрежението. Защото няма резултати в националния отбор и е трудно, когато хората от страната не са зад теб. Опитваме да сме заедно, но е доста трудно“, каза защитникът.

„Съперниците в нашата група са по-класни, но какво можем да направим, освен да дадем всичко от себе си. Имахме шансове, да се надяваме, че нещата ще тръгнат в положителна насока“, добави бранителят, допълни БТА.

Според него, мачът с Грузия във вторник ще бъде по-лек, тъй като е последен и отборът ще се вложи с всички сили. Грузинците са силен съперник, но вече с нисък морал заради четирите загуби до тук.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Борисов с виц за Гълъб Донев: Ще прави бюджета перо по перо
Дата: 10/05, 08:17

"Пирогов": 32-годишният колоездач от Giro d'Italia е в стабилно състояние
Дата: 10/05, 08:16

Камион и лек автомобил изгоряха при пожар рано тази сутрин във Варна
Дата: 10/05, 07:59

Повечето зеленчуци поевтиняват, но плодовете поскъпват на борсите у нас
Дата: 10/05, 07:55

БСП спря партийният си вестник "Дума"
Дата: 10/05, 07:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия