Иво Димчев предизвика фурор в Капките като Емил Димитров


Дата: 03/03, 12:40

Кадър Нова тв

Иво Димчев спечели за втори пореден път победата в актуалния сезон на „Като две капки вода“, след като впечатли журито и зрителите с превъплъщението си в образа на легендарния Емил Димитров. Изпълнението му донесе най-висок сбор от точки и категорично първо място в класирането на вечерта, съобщава town.bg.

Певецът успя да пресъздаде не само вокалния стил, но и сценичното присъствие на големия български артист, което му осигури широка подкрепа както от журито, така и от публиката. Участниците в шоуто определиха представянето му като едно от най-силните от началото на сезона.

Второто място зае Алекс Раева с образа на Катя Филипова, а трета остана Емилия, която влезе в ролята на Лили Иванова. Останалите участници също предложиха разнообразни и атрактивни превъплъщения – сред тях бяха образите на Силвия Кацарова, Ваня Костова, Маргарита Хранова и Веселин Маринов.

След поредния успех Иво Димчев затвърждава лидерската си позиция и в общото класиране на сезона. По данни на таун.бг конкуренцията остава оспорвана, но засега той се откроява като фаворит за финалната победа.

Предаването продължава да бъде сред най-гледаните развлекателни формати и сред водещите новини в телевизионния ефир.



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Илиан Илиев определи групата на Черно море за мача с Арда
Дата: 03/03, 21:49

Йотова: Голямата ни отговорност е да върнем стойността на дипломацията, мира и човешките права
Дата: 03/03, 21:36

Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър
Дата: 03/03, 21:30

По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 21:20

Димитър Недков: За да стигнем от Шипка до Петрохан, сме си виновни самите ние
Дата: 03/03, 21:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия