Снимка: Булфото, архив
Ограничено е движението на тежкотоварни автомобили над 12 тона при граничен преход "Кулата-Промахон" поради протест на гръцки граждани, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Шофьорите изчакват на място. Леките автомобили и микробусите преминават свободно.
На национална среща в Малгара край Солун, продължила почти четири часа, протестиращите гръцки земеделци, които блокират пътища в страната от края на ноември, дадоха срок на правителството до сряда включително да отговори на основните им искания, съобщи телевизия Скай, цитирана от БТА.
В противен случай според информациите те заплашват в четвъртък и петък да засилят протестните си действия и в продължение на 48 часа да предприемат пълна блокада на магистралите, на обиколните пътища и на всички гранични пунктове в Гърция. Протестът на фермерите започна на 3 декември.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Между 400 и 500 евро наем за двустайно жилище във Варна
Дата: 18/01, 08:50
Горя кметството в Долна Диканя
Дата: 18/01, 08:40
Продават гараж във Велико Търново за 45 хиляди евро
Дата: 18/01, 08:30
Актуална пътна обстановка
Дата: 18/01, 08:20
Поскъпнали са плодовете и зеленчуците през новата седмица на борсите у нас
Дата: 18/01, 08:10