Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Нюз
Двете тройни екзекуции пораждат въпроси, засягащи управлението на ПП-ДБ. Как тези хора са се оказали в близост до властта с тези разрешителни и споразумението, и въобще за целия път, който тези хора са имали. Възникват въпроси и на тези въпроси ПП-ДБ отказва да отговори, поглеждайки ги с мълчание, обяви Диана Дамянова.
Когато се изправя един бъдещ министър и каже, че споразумението няма юридически характер, той говори за дървено желязо. Това допълнително нагнетява съмнения. Така че в този смисъл, ако този въпрос можем да го гледаме политически, двете страни са съответно виновни за своята част от нещата. Управляващите, защото сковани от това, че други ден предават властта, всъщност не събраха сили за да излязат с нормална версия. И ПП-ДБ, които от своя страна към този момент не съм чула да подкрепят или разграничат, продължи пиар експертът.
В писмо до майка си този човек Ивайло Калушев нарича българската държава кочина, което в България е придобило политически смисъл. Това създава в мен усещането, че е решил да избяга от кочината, но дали са избягали или са ги избягали, е нещо, което лично не мога да кажа. Омразата в тази държавичка е стигнала до онзи предел, абе, да идва Радев да ни осиновява, и да спрем да се занимаваме с омраза помежду си, каза още в „Твоят ден“ историкът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Сметките за ток: Общо над 10 000 жалби са подадени до ЕРП-тата
Дата: 02/03, 21:09
Очаква се ръст от 10% в цената на горивата у нас
Дата: 02/03, 21:00
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 02/03, 21:00
България може да загуби 3,26 млрд. евро по програмата SAFE за модернизация на армията
Дата: 02/03, 20:521 Коментар
Бащата на Сияна: За по-малко от 48 часа събрахме над 6000 подписа
Дата: 02/03, 20:39