Снимки: Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", Х. Недкова
Парче от корниза на оградата на емблематичния варненски хотел "Одесос" е паднало върху паркиран наблизо автомобил. За това алармира жителка на морската столица във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
От написаното става ясно, че тя е само свидетел на случилото се, леката кола не е нейна собственост.

"Върху покрива на този автомобил падна голяма отломка от корниза на х-л "Одесос"!!! Има сериозни щети", пише тя към публикуваните снимки.
"Общината и кметство "Одесос" - кога ще бъде обезопасена тази разпадаща се сграда?! Утре може да пострада човек! Тогава ли ще се самосезирате?!", гневи се варненката.
Потребител на социалната мрежа напомня, че вече е имало подобен случай. Тогава обаче козирката на магазин, намиращ се на бул. "8-ми Приморски полк", се срути и уби 22-годишна студентка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Протест пред парламента срещу участието на България в "Съвета за мир"
Дата: 27/01, 07:22
Отлагат ремонта на тунел "Топли дол" по "Хемус", движението днес ще е в двете тръби
Дата: 27/01, 07:17
Сериозен ръст на турските туристи във Варна
Дата: 27/01, 07:11
ОДМВР-Варна: Пътната настилка в областта е мокра, има риск от поднасяне
Дата: 27/01, 07:06
Абонатите без ток днес във Варна и областта
Дата: 27/01, 06:59