Снимка: Община Русе
От Община Русе посякоха надеждите на учениците, че 3 февруари ще е неучебен ден. "Разпространяваната в социалните мрежи информация за издадена заповед, с която утрешният ден (03.02) е обявен за неучебен, е невярна. Това написаха във фейсбук страницата на местното кметство.
Учебният процес във всички училища на територията на общината ще се провежда по утвърдения график, става ясно още от информацията.

"Община Русе призовава гражданите да се информират от официалните ѝ комуникационни канали. По случая са предприети действия за уведомяване на компетентните органи с цел извършване на проверка и установяване на отговорните лица за разпространението на подвеждащата информация", добавят още от общината.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Атанас Русев за свършеното по случая „Петрохан“: Това е бедствие, те линчуваха жертвите
Дата: 16/02, 08:02
Натоварено движение тази сутрин на "Капитан Андреево" и "Калотина"
Дата: 16/02, 07:58
ОДМВР - Варна: Внимание джебчии! Бъдете бдителни и пазете личните си вещи около храмове и магазини
Дата: 16/02, 07:53
Пенсионерите се справят с еврото, но пощите срещат затруднения
Дата: 16/02, 07:45
Василковски: Утре и в сряда ще вали така, че ще газим в преспи на северозапад, а на юг има риск от наводнения
Дата: 16/02, 07:42