Кадър Морето.нет
Граждани от центъра коментират в социалната мрежа, че и те ще вземат пример, защото живущите в центъра също няма къде да паркират.
След въвеждането на зелената зона във Варна, жителите на кв. "Чайка" започнаха сами да разчертават паркоместа. Репортер на Moreto.net видя, че живущите в квартала са взели инициативата в "свои ръце" и с бяла боя и валяк са оформили по асфалтовата настилка допълнителни места за паркиране, опитвайки се да компенсират недостига.
Причината за тази самодейна инициатива е значителното намаление на регламентираните паркоместа в сравнение с броя на автомобилите, които обичайно паркират в района.
Месеци преди зоната да бъде въведена, жителите на квартала неведнъж изразиха недоволство от новоразчертаните места за паркиране и настояваха общината да предприеме мерки за увеличаване на капацитета или за по-ефективно разпределение на местата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Евродепутат Илия Лазаров: Проектът на Радев взима от всички политически сили по малко
Дата: 07/02, 06:003 Коментара
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 07/02, 05:50
Безплатен куклен театър във Варна носи смях и поука с „Лакома мецана”
Дата: 07/02, 05:50
Новият Lidl в Костинброд търси хора: заплата до 1500 € и сериозни придобивки
Дата: 07/02, 05:40
КУБ Корпорация предоставя отстъпки за покупка на жилища от спортисти по време на Зимната олимпиада
Дата: 07/02, 05:20