Снимка Фейсбук, Георги Кандев
Обявиха резултати от акциите на полицията срещу купения вот.
"1 милион евро. Толкова пари са иззети до момента от МВР в хода на всички операции срещу купуването на гласове". Това съобщи главният секретар на МВР Георги Кандев.
"1 милион евро, с които някой е решил, че може да купи съвест, да подмени воля и да открадне бъдещето на България. Това не е просто престъпление. Това е удар срещу държавността. И нека бъде пределно ясно, че МВР ще отговори със същата сила, с каквато се опитват да изкривят демокрацията", посочва Кандев в профила си във Фейсбук.
"Няма да има чадър. Няма да има недосегаеми. Няма да има компромиси. Не продавайте гласа си. Не позволявайте да ви превърнат в инструмент. Вашият избор не струва пари - той струва бъдеще. Демокрацията не е за продан. И докато аз съм главен секретар на МВР - няма да бъде", допълва още той, пише btvnovinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж намушка жена си в дланта и бедрото в добричко село
Дата: 21/04, 10:30
Съдия Жилова за Сарафов: Ако сам не си подаде оставката, трябва да бъде отстранен
Дата: 21/04, 10:21
Варненец попадна в украински плен на фронта
Дата: 21/04, 10:151 Коментар
Шефът на БАБХ: Огнището на антракс е опасно, при консумация на месото има висок риск от смърт
Дата: 21/04, 10:14
Мерц обяви енергийна революция в Германия
Дата: 21/04, 10:102 Коментара