снимка Булфото
Бившият президент на Българския футболен съюз Борислав Михайлов е приет в софийската болница "Токуда" след инсулт.
В неделя вечерта легендарният вратар на "Левски" и на Българския национален отбор се почувствал зле в дома си, след което потърсил медицинска помощ.
Изследванията са установили, че става дума за получен инсулт.
Бившият капитан на България беше президент на БФС между 2005 и 2024 година. Той е сред героите от САЩ'94, които под ръководството на Димитър Пенев станаха четвърти в света.
62-годишният Михайлов, който има 102 мача за националния отбор, е избиран за Футболист №1 на страната през 1986 г. , предаде БГНЕС.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:23
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар
Дрон е бил забелязан над лагера на Мексико на фона на опасения от шпионаж на отбора
Дата: 28/06, 22:27