снимка: Булфото
Атмосферното налягане ще остане по-високо от средното за месеца.
През нощта ще бъде предимно ясно и почти тихо. Минималните температури ще са между минус 3° и 2°, в София - около минус 2°. Утре ще бъде предимно слънчево, ще духа слаб вятър от източната четвърт. Максималните температури ще бъдат между 7° и 12°, в София - около 9°.
В планините ще е предимно слънчево, след обяд над масивите от Югозападна България ще има временни увеличения на облачността. Ще духа умерен до силен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 3°, на 2000 метра – около минус 3°.
По Черноморието ще е предимно слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат 6°-8°. Температурата на морската вода е 5°-7°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бащата на Сияна: "Той беше дете. И заслужава справедливост"
Дата: 27/02, 01:40
Поне 10 нови магазина и 270 нови работни места открива Lidl през 2026 г.
Дата: 27/02, 01:40
27 февруари 1812 г. - Гняв срещу индустриалната епоха
Дата: 27/02, 01:20
Полиция влезе в къща в Смядово и откри антични предмети и металдетектор
Дата: 27/02, 01:00
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 27/02, 01:00