Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
„Този елиминационен сблъсък беше фрапиращ срам за Арената. По едно време наистина си мислех да ви изхвърля и двамата. Никой досега за 7 сезона не е получавал помощ да спечели битка, камо ли елиминационна. А още по-малко помощ за спечели последното място сред финалистите“, нахока водещия Павел Николов Траян и Сапунджиева, които днес се бориха за последното – 8-о място на финалите.
Траян победи. Той обаче не спечели 100 гроша, които трябваше да получи, защото му бе подсказано, както и на Сапунджиева от водещия Павел.
До изключително срамната ситуация се стигна, след като водещия даде технически брейк.
Това се случва за първи път в историята на състезанието.
„И двамата сте в абсолютна безизходица. Тази битка в момента продължава 90 минути. Да не можеш да свалиш всичките кубчета със стрелба или да наредиш пъзел от 24 части - смешно е!“, обясни преди края на битката водещия Павел Николов.
_%20682x%201198.jpg)
След това той допълни: „Обаче на мен изобщо не ми е да смях. Давам ви три куба - Сапунджиева имаш право да свалиш три куба от масата, а на теб Траян ще поставя три куба на място. Добре след още пет минути ще ви дам още жокери, но след още 15 - слушайте добре, това ще се превърне в двойна елиминация. Стягайте се!“.
Така след като им постави това условие, те се амбицираха, но преднината на Траян бе повече и той, макар и срамно, защото пъзел от 24 части, който е за деца до 3-годишна възраст, го нарежда дълго време, продължи във финалната осмица.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Празник е! Днес овесът царува на трапезата
Дата: 26/08, 07:19
Атлантически съвет: България, Турция и Румъния трябва да изградят нов щит за сигурност в Черно море
Дата: 26/08, 07:14
По заповед на Тръмп свалят знамената в САЩ в памет на Доли Партън
Дата: 26/08, 07:04
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 26/08, 07:00
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 26/08, 06:40