Снимки: ЕЦТП
Отново ранено дете след ПТП в Северозападна България на път III-101 между Враца и Криводол. Това съобщава във фейсбук профила си Диана Русинова от Европейския център за транспорти политики.
Около 17:30 ч. тази вечер на път III-101 между Враца и Криводол, в района на село Лиляче, е настъпило тежко пътнотранспортно произшествие, пише още тя.
По непотвърдена информация джип „Сузуки“, движещ се от Враца към Криводол, при спускане, мокра пътна настилка и валеж от дъжд, се е завъртял и е навлязъл в лентата за насрещно движение, където се е блъснал в идващия насреща джип „Мицубиши“.
Вследствие на удара са пострадали жена и дете, пътуващи в автомобила „Сузуки“.

Към момента пътят е затворен, въведен е обходен маршрут, а движението се регулира от Пътна полиция, предупреждава Диана Русинова.
В участъка е в сила ограничение на скоростта от 60 км/ч, като на място се забелязва липсваща и влошена пътна маркировка, което при мокра настилка допълнително повишава риска от пътни инциденти, завършва тя.
Временно е ограничено движението по път III-101 Враца - Криводол в района на Лиляче, съобщават и от АПИ. Обходният маршрут е през Власатица - Бели извор и обратно.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 12/02, 10:20
Гюров: Давате ми вашето доверие, а аз го приемам. Ще подходя с отговорност и разум
Дата: 12/02, 10:18
Хванаха шофьор с близо 4 промила алкохол в Айтос
Дата: 12/02, 10:05
42-годишен мъж опита да плати с фалшива банкнота от 20 евро в Димитровград
Дата: 12/02, 09:56