снимка: Булфото
Интензивно е движението на граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) „Капитан Андреево“ и „Лесово“ на границата с Турция за товарни автомобили на изход. Това съобщиха на сайта си от Главна дирекция „Гранична полиция“ (ГДГП). Информацията за трафика по границите е към 6:00 часа.
Граничните власти припомнят, че от 20 януари през граничния преход с Гърция „Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“.
На граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Нормален е трафикът на граничните преходи с Румъния.
Движението е нормално и на граничните пунктове със Сърбия и Република Северна
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Ивайла Бакалова: Снимах как прихващат ракета, изстреляна от Иран, до Бурдж Халифа. Това е пред вкъщи
Дата: 02/03, 15:16
САЩ: Кувейт погрешка свали 3 наши изтребители
Дата: 02/03, 15:12
МВнР: Продължаваме да работим приоритетно за извеждането на българските граждани от държави в Близкия изток
Дата: 02/03, 15:10
Гърция изпраща бойни фрегати и изтребители към Кипър
Дата: 02/03, 15:05
Зеленски: Новият кръг от тристранните мирни преговори с Русия не е отменен
Дата: 02/03, 15:02