Кадър Youtube
Американският президент Доналд Тръмп заяви днес, че всяка страна, която внася контрабандно наркотици в Съединените щати, може да бъде атакувана, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
"Всеки, който прави това и продава в нашата страна, е обект на атака“, каза Тръмп пред репортери по време на заседание на кабинета в Белия дом, след като повдигна въпроса за контрабандата на кокаин от Колумбия.
Министърът на отбраната на САЩ Пийт Хегсет заяви по-рано днес, че правителството подкрепя решенията на своите военнокомандващи в контекста на атаките срещу предполагаеми кораби за контрабанда на наркотици от Венецуела.
Хегсет, говорейки на заседание на кабинета заедно с президента Доналд Тръмп, заяви, че САЩ са спрели ударите, защото сега е трудно да се засичат кораби с наркотици в открито море. "Но ударите срещу наркотрафикантите ще продължат", обяви той.
Тръмп води днес последното заседание на кабинета си за календарната година.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Идеи за коледна украса от Mr.Bricolage
Дата: 05/12, 14:40
Желязков: Няма данни за спекулативно повишаване на цените
Дата: 05/12, 14:36
Бойко Борисов в TikTok: Изцяло нов бюджет до Нова година
Дата: 05/12, 14:30
Внасят проекта на Бюджет 2026 г. в НС в понеделник
Дата: 05/12, 14:21
ИУ-Варна бе домакин на престижно събитие в строителния сектор
Дата: 05/12, 14:20