Евелин Костова призна за Стефан Данаилов


03/12/2025, 10:35

кадри Нова телевизия, Булфото

редактор Веселин Златков

Стефан Данаилов е имал специално отношение към Евелин Костова, но публикациите в жълтите вестници , че са любовници не отговорят на истината. 

Актрисата Евелин Костова разкри в „На кафе” по Нова телевизия истината за отношенията ѝ с нейния професор Стефан Данаилов. Когато тя попаднала в класа на Мастъра, както го наричат неговите възпитаници, във вестниците се появили статии, че тя е новата му любовница.

Евелин разказа, че това не само не било вярно, но тя и Данаилов още не се били срещали като преподавател и студентка. Когато това най-сетне се случило, проф. Данаилов реагирал с думите:

„Ти ли си тази? Аз даже не можах да те позная”. Думите на легендарния актьор били престорено троснати, а след това ѝ обяснил, че не трябва да обръща внимание на измислиците в медиите.

„Всичките студентки наричаше „Василка”, докато им научи името, но аз си бях Евелина”, подчерта актрисата.

В разговора се включи и Дакро Ангелов, също възпитаник на Стафан Данаилов но от по-ранен випуск. „Мастъра знаеше всичко за всички. Не знам как го научаваше, тогава още нямаше социални мрежи, но беше факт. Ти си си хванал гадже от квартала, още сам не си сигурен какво ще стане - той знае”, разказа панелистът в „На кафе”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Народно читалище „Отец Паисий“ показа таланта на децата си на „Здравей лято“
Дата: 18/06, 19:50

Карамфилова: България рециклира едва 17% от битовите отпадъци
Дата: 18/06, 19:47

Каракачанов: Тръмп разбра, че не може да спечели тази война
Дата: 18/06, 19:44

Трагедията в Русе: Аутопсия установи причината за смъртта на младия мъж
Дата: 18/06, 19:31

Фратрия задържа нападател
Дата: 18/06, 19:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия