Все повече млади хора предпочитат Приюта за бездомни във Варна


Дата: 09/01, 09:26

Пиксабей

Пада възрастта на потребителите в Приюта за временно настаняване за бездомни хора във Варна. Заради ниските температури екип на приюта снощи е обиколил възлови места в града. Хората от улиците са настанени на топло, само една жена е отказала и е останала навън. Това обобщи за Радио Варна и предаването "Новият ден" директорът на институцията Марко Марков.

Всички места в приюта са заети, но хора в нужда не се връщат, особено в зимните месеци. Стараем се навън да няма останал бедстващ човек в студеното, обобщи Марков. Сигнали се подават на 112, припомни той.

Тревожна е тенденцията все повече млади хора да бъдат настанявани в приюта. Те лежат по цял ден тук, защото нищо не се плаща. Предлагаме да им намерим работа, но повечето от тях отказват, коментира още директорът на Приюта за временно настаняване за бездомни хора във Варна. С него разговаря Мартин Николов.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Земетресение разлюля Иран
Дата: 03/03, 11:17

Григор Димитров може да вземе реванш от французин
Дата: 03/03, 10:56

По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 10:50

Варна отбелязва 148 години от Освобождението на България с богата празнична програма
Дата: 03/03, 10:44

"Синя зона" и "Зелена зона" няма да работят във Варна на 3 март
Дата: 03/03, 10:36

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия