кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Полицията и прокуратурата показаха пред медиите нови записи от 6-те камери, които са монтирани около хижа „Петрохан”. На някои от тях се вижда, че участниците в групата на Ивайло Калушев му се покланят.
Кадрите показват, че в групата в хижа „Петрохан” е имало йерархия и неин безспорен лидер е бил Ивайло Калушев, това заяви Наталия Николова от Апелативна прокуратура - София.
На съвместен брифинг с полицията тя каза също, че фактите до момента по случая сочат, че в хижата в Петрохан става въпрос за три самоубийства, а в кемпера до Околчица - за две убийства и самоубийства. Работим по всички версии, включително и за склоняване към самоубийство, подчерта представителката на прокуратурата.
Няма данни, че в групата има агент на ДАНС, подчерта Николова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Четири години затвор за шофьора, причинил катастрофата със загиналите служители на БЧК
Дата: 18/02, 18:05
София Андреева за хората от "Петрохан": Всички владееха Пхова, В мазето имаше специална стая за медитации - предназначена за “ тъмен “ ритрийт
Дата: 18/02, 18:01
Демерджиев: Докато се занимаваме с „Петрохан“, кабинетът в оставка си замита следите
Дата: 18/02, 17:59
Лора Христова: Състезанието премина по най-добрия начин за мен
Дата: 18/02, 17:421 Коментар