Срутване на земна и скална маса затвори път във Велико Търново


Дата: 19/02, 13:08

снимка: АПИ

Срутване на земна и скална маса затвори пътя от от Камен до Велико Търново, който минава през Горна Оряховица. За инцидента стана ясно от съобщение на Агенция „Пътна инфраструктура“.

Временно е ограничено движението по пътя от Камен през Горна Оряховица до Велико Търново (III-514) в участъка от км 48 до км 49 във Велико Търново поради срутване на земна и скална маса, информираха по-рано днес от АПИ.

Ограничението обхваща отсечката от кръстовището на ул. „Дервеня“ с ул. „Ксилифорска“ до кръстовището с ул. „Св. Климент Охридски“. Въведен е обходен маршрут през ул. „Ксилифорска“ и ул. „Св. Климент Охридски“.

Отделно от това, временно се ограничава и движението по път I-4 в района на великотърновското село за изтегляне на аварирал ТИР. Ограничението е в сила от 12 до 14 часа. Обходният маршрут е през път I-4 – път III-4005 – Стражица – път III-407 – път I-4 и обратно.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Съдът реши Брендо да остане в затвора
Дата: 20/02, 22:40

“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 20/02, 22:40

Новият шеф на БНТ Милена Милотинова: Надявам се за "цивилизовано приемо-предаване" и спокойна работа в медията
Дата: 20/02, 22:30

Бащата на Сияна: Каня Карапетков на детектор на лъжата. Ако го премине успешно ще му се извиня пред цяла България
Дата: 20/02, 22:20

Служебният вицепремиер Андрей Янкулов: Този акт ще доведе до сериозни последици в правосъдната система
Дата: 20/02, 22:101 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия