Снимка: Пиксабей, илюстративна
Полицията иззе 4700 литра перилен препарат, на който е придаден вид, че е от запазена търговска марка, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Плевен.
В хода на проведена специализирана полицейска операция служители от сектор „Противодействие на икономическата престъпност“ при ОДМВР – Плевен извършиха проверки на 3 декември.
В складова база на булевард „Георги Кочев“ в Плевен са установени и иззети перилни препарати, представляващи стоки – обект на запазено търговско право. С цел предотвратяване на по-нататъшно разпространение, стоките са иззети като веществени доказателства.
Общо иззетото количество е около 4700 литра перилен препарат, на който е придаден вид, че е от запазена търговска марка, съобщава Дарик.
За случая е уведомена Районната прокуратура в Плевен, а по реда на закона е образувано досъдебно производство.
Проверката продължава, като се извършват допълнителни действия за установяване на източника и начина на доставка на стоката.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Страхотно представяне на Владимир Зографски
Дата: 05/12, 22:30
Политологът проф. Румяна Коларова: Виждам едно въстание на младите хора срещу посредствеността
Дата: 05/12, 22:20
Волейболният отбор на ОУ „Добри Чинтулов“ поема към световния спортен подиум в Китай – DS Home Варна подкрепя младите таланти
Дата: 05/12, 22:20
Ясни са групите на Мондиал 2026
Дата: 05/12, 22:10
На час и нещо с кола от Русе вдигат "Дракулаленд" за 1 милиард евро
Дата: 05/12, 22:08