Везенков: Чувствам се много добре


Дата: 10/01, 10:41

кадър: Бтв, архив

Българската звезда в баскетбола Александър Везенков и неговият клубен Олимпиакос надиграха германския Байерн в двубой от редовния сезон, а родният състезател бе в основата на победата. 

"Чувствам се много добре, идвахме от тежки гостувания и се върнахме у дома след дълго време. Байерн дойде тук след две поредни победи, но в крайна сметка важното е, че спечелихме. Имаме дълбока скамейка, разполагаме с играчи, които могат да се включат във всеки момент. Важното е всички да са здрави и да продължаваме да градим химия", заяви Везенков след срещата, допълва Фокус. 

В нея българинът отбеляза 25 точки и общо 35 пункта Коефициент на полезно действие - КПД,  с което постигна рекорд в Олимпиакос за най-много КПД рейтинг точки в историята на клуба с общо 3661.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Изключително интензивен трафик за товарни автомобили на "Капитан Андреево" и "Лесово"
Дата: 23/01, 07:28

Русе се съвзема след ледения дъжд
Дата: 23/01, 07:25

Нова промяна в графика на общинските Ученически игри
Дата: 23/01, 07:21

Одобриха насоките за кандидатстване по Фонд „Култура“ за 2026 г. във Варна
Дата: 23/01, 07:14

До часове съдът ще потвърди оставката на Радев като президент
Дата: 23/01, 07:08

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия