Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Водещият и капитанът на един от отборите в „Кой да знае“ се превърнаха в център на внимание в началото на шоуто тази вечер. Всичко започва, след като Сашо Кадиев определи Христо Пъдев за един от най-добрите му приятели.
Актьорът, разбира се, побърза до отговори подобаващо на комплимента, като призна, че за него е удоволствие да работят заедно, и всяка сутрин се събужда с красивото чувство, че ще се срещне със Сашо.
Това ме обогатява като човек и ме прави по-смислен. Децата ми ме гледат и ме питат: Тате, защо си толкова усмихнат. Защото отивам при Сашо. За каква обич само става въпрос. Сашо, ти си ми легнал на сърцето повече от мнозина хора на този свят, заяви възторжено Пъдев.
Последва „признание“ на Кадиев, който с тънкия си хумор вдигна градуса на настроението на присъстващите в студиото на бТВ.
Ние с Пъдев сме в много обтегнати отношения. Между нас имаше малък разрив, тъй като има конфликт на интереси, които вие, разбира се, ще разберете в интернет, ако следите профилите, и най-вече от жълтите сайтове. Това, че той каза, че му е много приятно, всъщност е една абсолютна лъжа, каза Кадиев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Обрат: ЕС настоява за инспекция на „Дружба“ в Украйна заради спрения петрол
Дата: 03/03, 18:16
Николай Попов: "Сияние" не е партия и няма да бъде. "Сияние" е чиста гражданска енергия
Дата: 03/03, 18:001 Коментар
30% скок в цената на природния газ за Европа
Дата: 03/03, 17:48
На шофьора, блъснал и убил моторист на пътя за Асеновград, му прилошало
Дата: 03/03, 17:441 Коментар
МВнР с препоръки към българите, намиращи се в Индия, Малдиви и Шри Ланка
Дата: 03/03, 17:37