снимка: Община Варна
Кметът на Варна е на официално посещение в Брюксел. Това обяви самият Благомир Коцев във фейсбук страницата си. Поводът за посещението на варненския кмет в белгийската столица е, за да представи становището си за Черноморската стратегия на Европейския съюз пред Комитета на регионите.
В 15 часа българско време, Коцев ще проведе съвместна пресконференция с президента на парламентарната група на Обнови Европа Валери Айер и българския евродепутат Никола Минчев.
Срещите на Коцев през деня са само на една тема и това е кризата с върховенството на закона в България. Кметът на Варна обяви, че по време на визитата си в Брюксвл ще има разговори и с екипа на комисаря за правосъдието, президента на АЛДЕ Свеня Хан, както и представители на други политически семейства.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Гутериш: Време е жена да застане начело на ООН
Дата: 30/01, 07:30
Ортопедично лечение в чужбина: д-р Дженгиз Чабукоглу в Пловдив и Бургас 6-7.02.26 г.
Дата: 30/01, 07:30
Година, изпълнена с наука, технологии и пациентски истории
Дата: 30/01, 07:30
В памет на бившия кмет д-р Цветан Костадинов: Минута мълчание в Общинския съвет в Червен бряг
Дата: 30/01, 07:25
Жълт код за дъжд е обявен в половин България, включително и за област Варна
Дата: 30/01, 07:17