Булфото
Пожарникари в Сливен са спасили 70-годишен мъж при пожар в жилище на улица „Йосиф Щросмайер“ в града, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Възрастният мъж е направил опит сам да загаси огъня, при което е вдишал дим. Пристигналите на място екипи са успели да го изведат от жилището и да го предадат на екип на Центъра за спешна медицинска помощ. Пострадалият е бил обгазен и дезориентиран и е транспортиран в лечебно заведение в Сливен за оказване на медицинска помощ.
Сигналът за инцидента е подаден от съседи в 20:11 часа вчера. Пожарът е ликвидиран от два екипа на Районната служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Сливен, предаде БТА.
При произшествието са унищожени мебели и хранителни продукти, а около 120 квадратни метра стени са опушени. По първоначални данни вероятната причина за възникване на пожара е неправилно ползване на отоплителен уред, като в близост до печка на твърдо гориво са били разположени мебели.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Барселона беше много близо, но отпадна за Купата на краля
Дата: 04/03, 00:13
За рекордите на Гинес: Откриха питон с дължина над 7,2 метра
Дата: 04/03, 00:00
Барселона мечтае за невъзможния обрат: 3:0 срещу Атлетико Мадрид
Дата: 03/03, 23:54
Иво Димчев: Честит празник и благодаря от сърце за стотиците съобщения и милите думи!
Дата: 03/03, 23:481 Коментар
Германският канцлер Фридрих Мерц: „На едно мнение сме по отношение на премахването на този ужасен режим в Техеран“
Дата: 03/03, 23:42