Кадри: Фейсбук, Иван Гайков
Нивото на Ропотамо се покачи опасно много в района на село Ново Паничарево.
Вследствие на обилните валежи реката е силно пълноводна, а устоите на моста са подложени на сериозно натоварване. За това алармира във фейсбук кметът на Приморско - Иван Гайков.
Екип, в който влизат представители на общината, пожарната и полицията, следят денонощно ситуацията на място.

"Към момента няма непосредствена опасност за хората и имотите. Всички институции са в пълна готовност при нужда да бъде извършена евакуация или оказана помощ на всеки жител в нужда. Надяваме се валежите да отслабнат и нивото на реката постепенно да се нормализира. Дотогава – оставаме на място и продължаваме да наблюдаваме обстановката", написа още Иван Гайков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11
Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар
Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00
Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48