pixabay
Касова бележка от Пловдив предизвика изключително оживена дискусия. Клиент на ресторант в града под тепетата твърди, че същият артикул преди Нова година е струвал 4.99 лева, а вчера за него е заплатил 4.10 евро! Става дума за крем супа от тиква - 8.20 евро за два броя.
"На 30 декември супата беше 4,99 лв., а днес вече е 4,10 евро… две супи за 16,04 лева и това се случва и в други от заведенията в града", не крие разочарованието си човекът.
"Като видяхте, че е така, защо не си тръгнахте от ресторанта? Ако всички клиенти си тръгнат, кой ще има яде супата?" пита потребител на фейсбук, попаднал на публикацията.
"Обадете се в КЗП и в НАП да им направят проверка. Трябва да дадат обяснение за такова увеличение! Иначе ги чака глоба!", съветва трети, предаде plovdiv24.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Германският канцлер Фридрих Мерц: „На едно мнение сме по отношение на премахването на този ужасен режим в Техеран“
Дата: 03/03, 23:42
Барселона 2:0 Атлетико Мадрид след 60 минути игра за Купата на краля
Дата: 03/03, 23:36
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 23:30
Антоанета Костадинова спечели бронзов медал навръх празника
Дата: 03/03, 23:24