Булфото
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се отдаде на спомени за легендата на българския футбол Димитър Пенев по време на среща със симпатизанти на ГЕРБ във Велико Търново.
„Чичо Митко, Бог да го прости, такива истории разказваше за футбола, да се просълзиш. А му се подиграваха, докато беше жив. Щеше да е царят на Тик-тока. Той беше гениален треньор, гениален футболист“, коментира Борисов в старопрестолния град, цитира Блиц.
Най-дълго управлявалият министър-председател на България след 10 ноември 1989 г. сподели и каква история му е разказал Пената, цитира Блиц.
"Казваше ми: „Жените харесват потни футболисти, а аз не мога да се изпотя, като дойде друг отбор на „Армията“, защото го натиквахме в другото поле и при мен никой не идва. Отивам на полувремето да се напръскам с вода, за да изглеждам потен. Бяхме много близки често ми идваше на гости. За съжаление, когато умря, тогава всички се сетихме колко успешен човек сме имали", допълни лидерът на ГЕРБ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Десислава Радева: Мене ме нема в целата схема, обръщайте се към "онзи, на когото името не бива да се споменава"
Дата: 04/03, 08:46
Десислава Радева за "Прогресивна България": За протокола - "мене ме нема в целата схема"
Дата: 04/03, 08:44
Първи полет с българи от Дубай се очаква да кацне във Варна днес
Дата: 04/03, 08:37
Младоженци, блокирани на Малдивите: Местните се възползват от конфликта в Близкия изток, цените на стоките и услугите скочиха тройно
Дата: 04/03, 08:261 Коментар
Варненци: Шофирането е трудно, дупките са страшно много и повечето са, където е имало кърпежи
Дата: 04/03, 08:17