Кадър ФБ
Шефът на Спартак Варна засипа с похвали новото попълнение от Ямбол.
Ето какво написа Алекс Илиев в личния си профил във Фейсбук:
Петър Принджев е талант, в който вярвам, че може да бъде приятна изненада в групата на отбора, бързо да покаже своите качества и да радва всички със своята игра.
За нас той не е просто футболист, преминал спортно-техническа оценка. Той е и гласът на феновете, тъй като след мача ни с Ямбол много привърженици останаха изключително положително настроени към него — млад, перспективен и с характер на терена.
В нашия клуб решенията не се взимат с лека ръка, но гласът на фена се чува. В него има магия, има вяра и има онази приказка, която движи футбола напред. Именно затова вярвам, че заедно ще се справим с всичко, което предстои.
Само НИЕ!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Огромен флот на САЩ се е запътил към Иран
Дата: 23/01, 10:21
КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България
Дата: 23/01, 10:20
Над 120 души са преминали за денонощие през двете болници в Русе с травми и счупвания заради поледицата
Дата: 23/01, 10:17
Варненци: Автобус на спирката "Св. Константин и Елена" минава по-рано. За мач ли бърза шофьорът?
Дата: 23/01, 10:15
Слави Василев: България ще спечели от Съвета за мир, защото ще има пряка връзка с Тръмп
Дата: 23/01, 10:121 Коментар