Кадър Фейсбук
Софийска районна прокуратура задържа двама обвиняеми – на 16 и на 34 години за тежък побой в столичния квартал „Люлин“, нанесли средни телесни повреди на двама мъже. Това съобщиха от обвинението.
Клип от случая беше разпространен в социалните мрежи.
Събраните до момента доказателства сочат, че на 6 декември около 23,00 ч. в ж.к. „Люлин“ в град София пред денонощен магазин обвиняемите са нанесли удари с ръце и крака на двама мъже, посочва Дарик.
Вследствие на това те са им причинили средни телесни повреди, изразяващи се в мозъчно сътресение с изпадане в пълно безсъзнание на единия пострадал мъж и счупване на костите на носа с изкривяване на носната преграда на другия потърпевш. Деянията са извършени по хулигански подбуди.
По случая е започнато разследване за престъпления, за които се предвижда затвор. С постановление на прокурор по-възрастният е задържан за срок до 48 часа, а тийнейджърът е задържан за срок до 72 часа.
Предстои наблюдаващ прокурор да внесе искане в Софийски районен съд за определяне на постоянна мярка за постоянен арест спрямо обвиняемите.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Синоптик на НИМХ: Идва инверсия
Дата: 08/12, 20:54
Оставиха за постоянно в ареста 73-годишния мъж, обвинен в опит за убийство в Казанлък
Дата: 08/12, 20:51
Огромно цунами наближава Япония
Дата: 08/12, 20:45
МААЕ: Няма аномалии в АЕЦ "Фукушима" след силното земетресение в Япония
Дата: 08/12, 20:41
Историк: През 1981 г. фриволно е решено, че създаването на България е през 681 г.
Дата: 08/12, 20:40