Снимка: Пиксабей
Властите в Кипър разследват брутално престъпление в района на Пея. 41-годишен български гражданин, живеещ в Лимасол, е починал, след като е бил смъртносно намушкан от 29-годишен мъж, пише In-Cyprus.
Петима души, сред които и жертвата пътували от Лимасол, за да срещнат с 29-годишния мъж пред дома му, за да уредят "неморални" лични оплаквания, породени от публични публикации в TikTok, посочва Фокус.
При пристигането си, заподозреният мъж - на 29 години, извадил нож, с който е нанесъл смъртоносни прободни рани в корема на българина.
Въпреки усилията на лекарите, българинът починал. Криминалният отдел на Пафос продължава да разследва обвиненията за предумишлено убийство и нараняване с умисъл, като аутопсията е била насрочена за днес сутринта в Никозия.
29-годишният мъж остава в ареста осем дни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Иран искат да преговарят. Аз казах: Твърде късно!“
Дата: 03/03, 15:451 Коментар
Иран призова Съвета за сигурност на ООН да спре войната
Дата: 03/03, 15:36
Запрянов: Няма промяна в дейността на българските ВВС, България не участва в операции в Близкия изток
Дата: 03/03, 15:28
Ескалация на напрежението на "Коритото" след червен картон за Спартак
Дата: 03/03, 15:23
Моторист загина след удар в автомобил на пътя за Асеновград
Дата: 03/03, 15:10