Снимки: Булфото
Маскирани хора палят колата и къщата на спящо семейство. Убити хора и дете в Петрохан. Къде е Даниел Митов? Този въпрос задава депутатът от "Да, България" Елисавета Белобрадова във фейсбук.
"Имам предложение. Да помолим колегата Таслаков от "Възраждане" да пита МВР къде е министърът, защото само на него министърът отговаря. И въобще, да предложим на ГДБОП да намерят министъра по Айпито му", пише Белобрадова в социалните мрежи.
Министърът на вътрешните работи в оставка Даниел Митов все още не е направил изявление по случая "Петрохан", но разпореди проверка на неправителствената организация, свързана със зловещия казус, посочва БТА. Относно палежа на дома и колата на кмета на Бистрица, станал снощи, Митов също не е говорил публично.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Външният министър на Гърция предложи на Нейнски българите в Оман да се възползват от евакуационен полет
Дата: 03/03, 14:28
България е сред страните с най-слаб ръст на цените в ЕС
Дата: 03/03, 14:101 Коментар
Премиерът: Самолетите за спешна евакуация са готови да излетят
Дата: 03/03, 14:041 Коментар
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 03/03, 14:00
Варна празнува националния празник 3 март
Дата: 03/03, 13:53