Кадър Youtube
Националът Александър Везенков и клубният му тим Олимпиакос победиха АЕК с 94:84 (22:21, 24:19, 22:24, 26:20) като гости в Атина в среща от 26-ия, последен кръг от редовния сезон в гръцкото баскетболно първенство.
Успехът беше 24-и пореден за Олимпиакос, който оглави еднолично класирането без нито едно поражение и вече очаква четвъртфиналните плейофи в шампионата, посочва БТА.
Везенков допринесе за победата над АЕК с 11 точки, 7 борби и 1 асистенция за 20 минути на терена. От съотборниците му Тайлър Дорси и Еван Фурние реализираха по 14 точки.
Гостите имаха аванс от 6 точки 46:40 на почивката, а след 30 минути игра Олимпиакос водеше с 68:64.
Сега Александър Везенков и компания се готвят и за четвъртфиналите в Евролигата. Серията срещу тима на Монако започва на 28 април с две домакински срещи за Олимпиакос.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Учение за реакция при тежко ПТП ще затвори път в Русенско
Дата: 26/04, 18:30
Мирчев: Искаме коалиционно споразумение и общ политически субект с ПП
Дата: 26/04, 18:141 Коментар
Екипи на ВМС от Варна и Бургас откриха останки от дронове край Кара дере и Ахтопол
Дата: 26/04, 18:09
Стрелецът от Вашингтон се е целил в хора от администрацията на Тръмп, вероятно и в президента
Дата: 26/04, 18:02
Министърът на отбраната на Мали е бил убит от джихадисти
Дата: 26/04, 17:22