Кадър Фб
Байрам Байрам от ДПС - Ново начало, който стана известен с репликата "Мръшляк" е в САЩ.
Ето какво пише той:
В периода от 8 до 10 декември взех участие на 25-тия Трансатлантически форум към парламентарната асамблея на НАТО в столицата на САЩ - Вашингтон. Обсъдиха се ключови теми от евроатлантическата отбрана и сигурност с фокус върху развитието на военната индустрия и иновациите, както и бъдещите действия в подкрепа за Украйна. Проведохме срещи с нашите партньори от САЩ и европейските съюзници.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Двама души бяха убити при стрелба в библиотека в Калифорния
Дата: 23/06, 10:52
Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
Дата: 23/06, 10:471 Коментар
Внучката на Тръмп предизвика скандал в САЩ: Показа пищната си вечеря с пари на данъкоплатците
Дата: 23/06, 10:401 Коментар
Акциите на SpaceX се сринаха
Дата: 23/06, 10:36