Варненският кмет: Намирам се в Берлин по недобър повод


10/12/2025, 22:10

кадри: Благомир Коцев, фейсбук

Преди малко кметът на Варна пусна публикация в личния си профил.

Ето какво обяви Благомир Коцев:

За да кажем, че имаме принос към победата, трябва да сме сигурни, че сме дали нещо от себе си в борбата.

Днес победата е на българите, които обединени в несъгласието си с един модел на управление, са по улиците на всички български градове, но и далеч от родината, където бяха принудени да търсят щастието си.

Намирам се в Берлин по недобър повод.

Тук, в един от най-свободните градове в света, българите също са на улицата. С тях съм, защото борбата е една за всички нас, въпреки личните предизвикателства. И всеки има дълг към сънародниците си заедно да постигнем по-добро бъдеще за децата си.

Варненци днес изпълниха улиците и площадите на морската ни столица, за да изпълнят именно този дълг. Горд съм, че съм един от вас!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Правителството отпусна близо 5 млн. евро за медицинските хеликоптери
Дата: 27/08, 22:10

Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 27/08, 22:10

Минималната заплата става 660 евро от януари
Дата: 27/08, 22:041 Коментар

Българската асоциация по рециклиране: Поредното сриване на продуктовите такси обслужва чужди лобистки интереси и ще струва 400–600 млн. евро от бюджета глоби към Европейската комисия
Дата: 27/08, 22:00

Д-р Симидчиев: Заглушител няма, а мафията си връща ДДС-то
Дата: 27/08, 21:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия