кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
След снощните многохилядни протести в цялата страна, водещите на сутрешния блок на Нова телевизия не оставиха съмнение, че исканията на недоволните са чути. Виктор Николаев описа случилото се по площадите в най-големите градове като приливна вълна.
„Цунами от отвращение, но и от надежда”, така е видял ситуацията журналистът.
„Не знам дали сме били пред диктатура, но хората казаха „не” на режима на прасетата, така ги наричат протестиращите”, подчерта Николаев.
Колежката му Мира Иванова пък коментира, че протестите дават шанс да изградим демокрацията си, но този път не като фасадна, а като реална. „И да престанем да сме държава, в която корупция има, но осъдени за корупция няма”, добави водещата.
След като пуснаха репортажи от местата на снощния протест, водещите продължиха своите коментари по темата.
„Чудя се дали протестите ще останат мирни или ще станат „немирни”. И дали следващият път няма да се стигне до физическото извеждане на хората, които са завзели властта”, подчерта Виктор Николаев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как се правят здрави нерви?
Дата: 08/04, 04:10
Седмица до края на великденската кампания на Flip.bg
Дата: 08/04, 04:10
Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 08/04, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 08/04, 04:00
Илин Димитров: ролята на депутатите от Варна е да работят за Варна, а не да са неоткриваеми, след като ги изберат
Дата: 08/04, 03:40