Кадър: Petel.bg
Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност жена с италианско гражданство за кражба на вещи от магазин на летище „Васил Левски“.
Събраните до момента доказателства сочат, че обвиняемата В.Т. е откраднала бижута, бельо и козметика на стойност 4193.50 евро от магазин на терминал 2 на летище „Васил Левски“ в гр. София.
По случая се води досъдебно производство за престъпление, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“, съобщават от Прокуратурата.
В.Т. няма адрес за пребиваване на територията на Република България. Предвид възможността да се укрие, с постановление на наблюдаващ прокурор тя е задържана за срок до 72 часа.
Предстои да бъде внесено искане в Софийски районен съд за определяне на мярка „задържане под стража“ спрямо обвиняемата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Стотици се прощават с Калин Терзийски
Дата: 24/01, 14:54
Три земетресения с магнитуд над 5 и 4 от снощи насам в Турция, предизвикаха паника сред хората
Дата: 24/01, 14:47
Три пожара от сутринта в Старозагорско, два от които бушуват в къщи
Дата: 24/01, 14:44
Почина актьорът Стоян Георгиев
Дата: 24/01, 14:34
9-годишната Цвети прочете 100 книги за една година
Дата: 24/01, 14:33