Снимка: АПИ
От 8 до 16 ч. утре - 8 януари, трафикът по пътен възел „Банкя“ на АМ „Струма“ ще преминава в две ленти, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
За ремонт на осветлението ограничена за движение ще е вътрешната лента.
От АПИ се извиняват на шофьорите за причиненото неудобство, но ремонтните дейности са необходими, за да се осигури безопасността на движение през съоръженията.
Апелът към шофьорите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Планински спасители предупреждават: Карането извън маркираните писти крие големи рискове
Дата: 12/01, 11:27
Деца върнаха портфейл със 7200 евро на мъж в София
Дата: 12/01, 11:25
Доц. Кунчев: В навечерието сме на най-високите стойности на грипната вълна
Дата: 12/01, 11:19
Тръмп публикува своя снимка като и. д. президент на Венецуела
Дата: 12/01, 11:101 Коментар
Борисов: Ние отдавна спряхме да се пъчим, даже спряхме да режем ленти
Дата: 12/01, 11:061 Коментар