Пиксабей
Президентът на САЩ Доналд Тръмп бе заснет да показва среден пръст на недоволен работник по време на посещение в автомобилен завод в Детройт, предаде Франс прес.
Белият дом определи реакцията на Тръмп като уместна. Той, както изглежда, е отговорил на недоволен работник в завод на "Форд" (Ford)
"Луд човек крещеше свирепи обиди в пристъп на ярост, а президентът (на САЩ) отговори по напълно подходящ и недвусмислен начин", каза в отговор до АФП директорът на Белия дом по комуникациите Стивън Чунг, предаде БТА.
На видеозапис, който се разпространява в социалните мрежи и беше публикуван от уебсайта за светски новини Ти Ем Зет, Тръмп върви по пешеходен мост. В началото на клипа се чува глас, крещящ нещо, което не се чува, а след това президентът на САЩ показва среден пръст в посоката, от която идват виковете.
Според Ти Ем Зет човекът, обръщащ се към Тръмп, е казал думите "защитник на педофил".
Това може да е препратка към случая с осъдения сексуален престъпник Джефри Епстийн, който се превърна в политически проблем за президента републиканец, отбелязва АФП.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Недялко Недялков ще извежда България от ЕС
Дата: 15/01, 10:23
Варненец: Плащаме по 500 евро на година данък "ходова част" за привилегията да живеем в град, който се определя като "морска столица", а същевременно прилича на "дълбока провинция"
Дата: 15/01, 10:171 Коментар
Лихвата по кредитите за студенти пада от 7 на 3%
Дата: 15/01, 10:15
Тулечки: Не може политици и хора с репутация умишлено да рушат доверието в изборите
Дата: 15/01, 10:09
Amazon стартира нова облачна услуга в Европа
Дата: 15/01, 10:08