Булфото
"Това, което господин Росен Желязков подписа в Давос е един документ, който дори не е ратифициран от американската законодателна власт. Тогава той не може да бъде международен договор, след като страната инициатор в лицето на нейния държавен глава - президентът Тръмп, не е застанала чрез своята представителна власт зад такъв тип документи и създаване на такава организация", каза в ефира на БНР политологът проф. Милена Стефанова:
"Това не е международен договор, но виждам, че това нещо ще се опита да се използва за предизборната кампания в България, която вече е започнала и това няма да е никак добре".
В интервю за предаването "Преди всички" на програма "Хоризонт" проф. Стефанова коментира политическата ситуация в България:
"Дано да не стигаме до това сегашното правителство в оставка да организира изборите. Доколкото слушах конституционалисти, там нещата са доста по-сложни и това би довело до ново отлагане на изборите. Отлагането на изборите играе в полза на Радев, защото му дава шанса да активира по места някакви хора за листите, които да бъдат достатъчно проверени и доверени хора. Мисля, че няма такава готовност до момента".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Васил Пандов (ПП-ДБ): Радев се позиционира по "доста популистки начин"
Дата: 29/01, 05:00
Разработиха нов вид витамини
Дата: 29/01, 04:50
Валежи и гръмотевици на много места в четвъртък
Дата: 29/01, 04:00
На 29 януари рожден ден има Рафи Бохосян
Дата: 29/01, 03:00
Държавният секретар на САЩ: Интересът на президента Тръмп към Гренландия е "ясен“
Дата: 29/01, 02:00