Снимка Булфото
Трагичен случай в парк в града под тепетата.
Внезапна смърт застигна член на пловдивския Хайд парк. 79-годишен човек издъхна докато играе шах с партньора си в Цар-Симеоновата градина. Пловдивчанинът се хванал за гърдите, изохкал и се килнал настрани, разказа очевидец пред Plovdiv24.bg.
Незабавно се е отзовал екип на "Общинска охрана", който сигнализирал в полицията. Извикана е линейка, но лекарите само констатирали смъртта на човека. Близките вече са уведомени.
"Изключително съм възмутен от възрастните хора, които се събират на площадката за шах и карти. Те продължаваха да играят, докато до тях лежи мъртъв човек. Едва успяхме да ги накараме да станат от местата им, за да можем да оградим местопроизшествието", разказа шефът на "Общинска охрана" Димитър Палашев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шефът на КУБ Корпорация: Стига лъжи по наш адрес!
Дата: 15/04, 21:30
Нестеров спечели маратонски мач в Тунис
Дата: 15/04, 21:24
Близнашки: Трудно се доказва купен вот без залавяне на местопрестъплението
Дата: 15/04, 21:161 Коментар
Стармър: Няма да се поддам на натиск от Доналд Тръмп за Иран
Дата: 15/04, 21:08
Осъденият за военни престъпления Ратко Младич е получил инсулт и състоянието му е тежко
Дата: 15/04, 21:051 Коментар